Iza i Marta – kolejne uczestniczki reality show “40 kontra 20”

Już 28 czerwca widzowie Siódemki będą mogli zobaczyć pierwszą polską edycję programu “40 kontra 20”. Zdjęcia do najgorętszego randkowego reality show tego lata realizowane są na Krecie. Poznajcie dwie kolejne uczestniczki programu.

MARTA MAZURKIEWICZ

Marta mając 14 lat wyprowadziła się z rodzicami do Manchesteru. Absolwentka prawa. Kocha podróże. Mówi o sobie, że jest uczynna, lojalna i kochająca. Z drugiej strony ma cechy typowej jedynaczki – zawsze musi dostać to, czego pragnie! Uroczo wplata angielskie słówka w swoje wypowiedzi. Jest pewna siebie. Jak sama mówi – nigdy nie nakłada na siebie “filtrów”! Jest sobą! Jest wieczną singielką – „kręcą mnie footballersi, w typie bad boy, ale tacy never nie będę mieć dziewczyny”.

IZABELA SOPORA

Przedsiębiorcza, odważna, pewna siebie kobieta. Prowadzi lunch bar w Krakowie oraz firmę zajmującą się architekturą wnętrz. Wraz z byłym mężem, Hiszpanem, założyła i rozwinęła studio tatuażu – swego czasu jedno z bardziej znanych miejsc w Krakowie. Przez lata mieszkała we Włoszech, gdzie zajmowała sie organizacją wydarzeń turystycznych. Szuka mężczyzny z klasą, ujmującego i otwartego mentalnie.

ZOBACZ TAKŻE:

Kinga i Magda – kolejne uczestniczki reality show “40 kontra 20”

Fot., źródło TVN

WieleLiter.pl