Dowcip o odwadze na imprezowy wieczór (dla pełnoletnich)

Pierwszy stopień odwagi: O czwartej nad ranem wracasz kompletnie pijany do domu. Żona stoi w drzwiach z miotłą, a ty pytasz: Zamiatasz czy odlatujesz.

Drugi stopień odwagi: O czwartej nad ranem wracasz kompletnie pijany do domu. Żona leży w łóżku, nie śpi. Bierzesz krzesło i siadasz przy niej. Kiedy się pyta „Co to ma znaczyć” odpowiadasz:  Chcę siedzieć w pierwszym rzędzie jak zacznie się ten cyrk!

Trzeci stopień odwagi: O czwartej nad ranem wracasz kompletnie pijany do domu. Czuć od ciebie damskie perfumy, masz ślady szminki na kołnierzu. Klepiesz żonę w tyłek i mówisz: Teraz twoja kolej!

Czwarty stopień odwagi: O czwartej nad ranem wracasz kompletnie pijany do domu w towarzystwie dwóch panienek. Stojącej w drzwiach żonie mówisz: Stara, nie bądź świnia, powiedz, że jesteś siostrą!

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam każdego dnia mnóstwa śmiechu! 

ZOBACZ TAKŻE:

Kultowy dowcip o diabelskim sprycie Polaka (dla pełnoletnich)

Fot. główna ma charakter poglądowy.

 

WieleLiter.pl