W przyszły piątek do wygrania będzie niewyobrażalna fortuna

Kumulacja w Eurojackpot wciąż rośnie. Dzięki temu pula na wygrane pierwszego stopnia przekroczyła 400 miliona złotych. To oznacza prawdziwą kumulację emocji w kolejnym losowaniu tej gry.

A oto liczby wylosowane 21 maja w Eurojackpot: 2, 12, 15, 33, 39 oraz 4 i 9.

W piątkowym losowaniu nie odnotowano głównej wygranej w żadnym z krajów, w których dostępna jest gra, ale padło sześć wygranych II stopnia, w tym jedna w Polsce, warta ponad 2,8 mln złotych. W Polsce padło łącznie prawie 46 tys. wygranych niższych stopni. Tabelą wygranych dostępna jest pod adresem lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

Gra o miliony toczy się każdego dnia. Już dziś w Lotto do wygrania będą 2 000 000 zł oraz gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus.

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

W 2019 roku padła rekordowa polska wygrana. Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie w tekście poniżej.

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

 

WieleLiter.pl