Usta usta”: Dziś finał sezonu!

Piotrek ma krępującą sprawę do Adama, pokazuje mu telefon: Adam przygląda się i… jest zdruzgotany! Ktoś umieścił w Internecie filmik z nagranym seksem Magdy z Dominikiem. Wygląda na to, że wszyscy go widzieli: Piotrek, jego syn, wszyscy w szkole, także Leon…

Iza z Agnieszką solidarnie obiecują Magdzie, że nie obejrzą video. Dają jej wsparcie, którego ich przyjaciółka bardzo potrzebuje. W pracy Adama wspiera Joanna, którą Dominik porzucił kiedyś dla Magdy. Adam czuje się niepewnie i niemęsko w porównaniu z erotycznymi akrobacjami, które jego dziewczyna wyczyniała w łóżku z innym! Nie wytrzymuje napięcia, idzie do Dominika „porozmawiać”, ale męska rozmowa zamienia się w bójkę…

Krzysztof odkrywa, że zatrudnił się u gangstera i damskiego boksera! Jest wstrząśnięty, gdy Marian bezpardonowo bije swojego księgowego. Uświadamia sobie, że Agata też nosiła ślady pobicia i to musiał być Marian. Krzysztof chce ją ratować, ale kobieta decyduje jednak, że nie odejdzie od męża.

Agnieszka, ze wsparciem Krzysztofa, walczy o swoją firmę. Przeprowadza z Jackiem bardzo… ostre negocjacje! Używa do tego pejcza! Krzysztof jest pod wrażeniem swojej byłej żony, ostatecznie postanawia zainwestować w jej wydawnictwo. Ale ma jedną prośbę: chciałby móc znowu zamieszkać w ich domu.

Iza z Piotrkiem mają coraz więcej problemów z babcią, której objawy demencji przestają być śmieszne. Stan matki Izy się pogarsza, a jej pomyłki stają się niebezpieczne dla otoczenia! Iza wstydzi się tych myśli, ale sądzi, że będzie musiała oddać matkę do domu opieki… Ostatni odcinek sezonu już od dziś tylko w Playerze.

ZOBACZ TAKŻE:

Konkretny dowcip o logicznym wywodzie Jasia

Fot., źródło mat. prasowe TVN

WieleLiter.pl