Najlepsi bimbrownicy powracają na antenę Discovery Channel

Najlepsi bimbrownicy-amatorzy powracają, żeby zmierzyć się w produkcji alkoholu. Który z nich wygra wyścig o „niezapomniany smak” trunku, a tym samym zdobędzie możliwość stworzenia własnej marki? Odpowiedź już od dziś. 

W całej Ameryce subkultura gorzelników kontynuuje wielowiekową tradycję nielegalnego pędzenia alkoholu. Teraz, oceniani przez legendy bimbrownictwa – Marka, Diggera i Tima – najlepsi legalni i nielegalni bimbrownicy rywalizują ze sobą, przekształcając proste, lokalne składniki w znakomite alkohole domowej roboty.

Kto okaże się najlepszy i zdobędzie tytuł Mistrza Destylacji? Od brzoskwiniowej brandy, napoju niegdyś bardziej popularnego niż whisky, po ulubiony trunek George’a Waszyngtona!

Uczestnicy zmierzą się w serii wyzwań, aby zasłużyć na miejsce w galerii sław amerykańskiego dziedzictwa produkcji alkoholi. Kto zdobędzie tytuł i możliwość stworzenia własnej marki?

Premiera nowego sezonu programu „Bimbrownicy. Starcie tytanów” już dziś (15 maja) o godzinie 11:00 tylko w Discovery Channel oraz na Playerze w kolekcji discovery+!

ZOBACZ TAKŻE:

Polacy zapłacili za alkohol ponad 39 miliardów złotych (ranking kupowanych alkoholi)

Fot., źródło TVN

WieleLiter.pl