Kumulacja w Eurojackpot wciąż rośnie. W przyszły piątek będzie można wygrać niewiarygodną fortunę!

Jak już wiemy w żadnym z krajów, w których dostępny jest Eurojackpot nie padła główna wygrana. To dobra informacja dla fanów wysokich kumulacji, bowiem w przyszły piątek zagramy nawet o 285 000 000 złotych. A oto liczby wylosowane 7 maja w Eurojackpot: 3, 7, 19, 27, 29 oraz 7 i 10.

Maj to szczęśliwy miesiąc graczy Eurojackpot w Polsce. Przypomnijmy, że 10 maja 2019 roku padła historyczna wygrana w tej grze – gracz z powiatu piotrkowskiego w województwie łódzkim wygrał wtedy dokładnie 193 396 500 zł.

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie w tekście poniżej.

Czy któremuś z naszych graczy ponownie dopisze szczęście? Dowiemy się już w przyszły piątek.

Dodajmy, że we wczorajszym losowaniu w Polsce odnotowano łącznie ponad 44,6 tys. wygranych niższych stopni. Tabela wygranych dostępna jest pod adresem: lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

W dzisiejszym losowaniu Lotto do wygrania będą 4 000 000 zł oraz gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus. Fot. ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

WieleLiter.pl