W kolejnym losowaniu Eurojackpot do wygrania niewiarygodna fortuna!

Ostatnie kwietniowe losowanie Eurojackpot nie przyniosło głównej wygranej w żadnym z krajów, w których dostępna jest gra. To dobra informacja dla fanów wysokich kumulacji, bowiem w przyszły piątek do wygrania będzie nawet 215 000 000 złotych.

A oto liczby wylosowane 30 kwietnia w Eurojackpot: 23, 27, 34, 40, 43 oraz 5 i 7.

Kumulacja w Eurojackpot wciąż rośnie, podobnie jak emocje wśród naszych graczy. Dodajmy, że w piątkowym losowaniu w Polsce odnotowano łącznie ponad 36 tys. wygranych niższych stopni. Tabela wygranych dostępna jest pod adresem: lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

W 2019 roku padła rekordowa polska wygrana. Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie w tekście poniżej.

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

WieleLiter.pl