„Usta usta”: Róża wpada w ciąg alkoholowy!

Adam z Magdą nareszcie mieszkają razem, organizują parapetówkę, jest świetnie! Ale wkrótce potem pojawia się trudny dla Magdy temat: dziecko. Adam chciałby mieć jeszcze dzieci – jeśli Magda tego chce – ale boi się, że jest już za stary. Szuka rady u przyjaciół, a nawet u syna. Nie podejrzewa, że Leon ma o wiele większy problem…

Krzysztof nadal pomieszkuje w pokoju gościnnym u Adama i Magdy. Dzięki Piotrkowi zyskuje bardzo bogatą klientkę, która ma równie bogate przyjaciółki. Krzysztofowi wydaje się, że Agata chce być dla niego kimś więcej, niż tylko klientką. Umawiają się na spotkanie w hotelu… Krzysztof nie wie, że oboje są śledzeni!

Agnieszka z Izą znowu są bliskimi przyjaciółkami, ale obie też przeżywają trudne chwile w pracy. Do Agnieszki zgłasza się pełnomocnik jej seksownego partnera biznesowego. Niestety, jest on przeciwieństwem poprzedniego współudziałowca, to typ irytującego księgowego, dla którego liczą się wyłącznie zyski. A tymczasem jedyna autorka Agnieszki, Róża Wagner, przeżywa kryzys twórczy i wpada w ciąg alkoholowy.

Za to Iza świetnie się czuje w roli szefowej, mimo że jednym z pierwszych zadań będzie zwolnienie kilku współpracowników. Ale władza sprawie, że Iza czuje się sexy! Piotrek postrzega to zupełnie inaczej. Jest przerażony przemianą żony i grozi jej, że przestaną się kochać, jeśli zwolni swoją koleżankę z pracy. Na Izie te pogróżki nie robią wrażenia… Za to Piotrek spełnia się jako kaowiec w domu starców – jest uwielbiany przez starsze panie. Nareszcie czuje się szczęśliwy! Nowy odcinek „Usta usta” już od dziś tylko w Playerze!

ZOBACZ TAKŻE:

Wszystkie sezony kultowego serialu „Przyjaciele” od dziś na Playerze

Fot., źródło mat. prasowe

WieleLiter.pl