Nowy show TVN: Panowie zostaną podtopieni i zaprezentują się w bieliźnie

Jak pary poradzą sobie z kolejnym zadaniem? Kto wygra? Kto będzie zagrożony? Program „Power Couple” można obejrzeć już dziś. 

Program opuścili Magda Nędza i Hubert Gromadzki. Cykl drugi zadań rozpoczęty! Panowie są rozciągnięci na tarczy w kształcie koła, które obraca się nad basenem. W momencie kiedy uczestnicy są głową w dole, zanurzają się pod zimną wodą. Koło kręci się dopóki zawodnik nie udzieli 6 poprawnych odpowiedzi. Zadanie udało się wykonać Piotrowi i Irakliemu, który wyjątkowo nie lubi wody. Jak wypadną pozostali podtapiani mężczyźni, na miłosnym przesłuchaniu swoich kobiet?

PC-d5-07788.jpg

W drugim zadaniu sprawdzą się panie. Panowie wystąpią w samej bieliźnie. Jak wystylizują swoich ukochanych kobiety? Siedem ubrań do znalezienia, spośród 300 elementów męskiej garderoby. Panie muszą wybrać odzież pochodzącą z szafy partnera, poruszając się po uruchomionej bieżni. Panowie muszą założyć wszystkie wskazane ubrania, nawet jeśli nie należą do nich. Wystarczy brak jednego elementu i zadanie nie zostanie zaliczone. Program „Power Couple” w każdą sobotę, o godzinie 20 w TVN i Player.pl!

ZOBACZ TAKŻE:

200. odcinek programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Będą wspomnienia i niespodzianki

Fot., źródło TVN

 

WieleLiter.pl