12-latka wyszła z domu, mówiąc, że już nigdy nie wróci

12-letnia dziewczyna z gminy Długosiodło w woj. mazowieckim wyszła z domu oświadczając, że już nigdy nie wróci. Na jej poszukiwania ruszyli wyszkowscy policjanci, do których zadzwonił zaniepokojony ojciec.

– Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci jest również poszukiwanie osób zaginionych  29 marca po godzinie 16, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymali informację od zaniepokojonego ojca, że jego 12-letnia córka wyszła z domu oświadczając, że nigdy już nie wróci. Po otrzymaniu tak poważnej informacji natychmiast do działań poszukiwawczych zostali skierowani policjanci – relacjonuje kom. Damian Wroczyński.

Jak dodaje, w wyniku współpracy służby dyżurnej, policjantów Posterunku Policji w Długosiodle, policyjnych patroli, odnaleziono dziewczynę w niecałą godzinę od zgłoszenia. Policjanci zaopiekowali się nastolatką, a następnie przekazali ją rodzinie.

MASZ PROBLEM? ZADZWOŃ NA NR  116 111

116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży od 12 lat prowadzi Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, która bezpłatnie pomaga dzieciom, które doświadczyły różnych form przemocy. Telefon jest anonimowy, bezpłatny, całodobowy i dyskretny.

W każdym europejskim kraju pod numerem 116 111 osoby poniżej 18 r.ż. otrzymają potrzebną pomoc i wsparcie.

W telefonie zaufania pracują psycholodzy i pedagodzy – konsultanci. Są profesjonalnie przygotowani do świadczenia pomocy psychologicznej przez telefon oraz online. Możesz się z nimi skontaktować zawsze, dzwoniąc pod numer 116 111, albo wysyłając do nich wiadomość przez stronę 116111.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

Kolizja z radiowozem. Za kierownicą szesnastolatka

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl, 116111.pl.

WieleLiter.pl