Nietypowe zgłoszenie: Ratunku, nie mogę wyciągnąć głowy spod kaloryfera

Takie wołanie o pomoc usłyszeli dzisiejszej nocy hrubieszowscy policjanci. Okazało się, że 23-letnia mieszkanka miasta, która wcześniej wypiła trochę alkoholu miała wrażenie, że ktoś ją goni i ze strachu schowała się pod kaloryfer. Tam głowa utkwiła jej pod metalową rurką, skąd nie mogła się wydostać. Zaczęła krzyczeć i wzywać pomocy. 

Było po północy kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków w centrum miasta słychać głośny krzyk kobiety, która wzywa pomocy. Policjantów na miejsce wezwała zaniepokojona sąsiadka. Kiedy mundurowi ustalili z którego mieszkania dobiega krzyk przez uchylone okno weszli do środka.

– Na miejscu zastali bardzo nietypową sytuację, kobieta pod kaloryferem nie mogąca wydostać głowy spod dolnej rurki. Funkcjonariusze pomogli kobiecie wydostać się z opresji. W rozmowie ustalili, że 23 latka wypiła tego dnia alkohol. Następnie myślała, że ktoś ją goni. Chciała się schować pod kaloryferem i w pewnym momencie uświadomiła sobie, że nie może wyciągnąć głowy, która utkwiła pod metalową rurką – relacjonują policjanci z Hrubieszowa. 

23-latka była w domu sama, na szczęście nie potrzebowała pomocy medycznej. Przy okazji tej bardzo nietypowej interwencji trzeba wyróżnić zachowanie czujnych sąsiadów, którzy zareagowali na wołanie o pomoc.

ZOBACZ TAKŻE:

Wziął o jedną czekoladę za dużo i grozi mu nawet kilka lat więzienia

Fot. ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

WieleLiter.pl