Hotel Paradise 2 – żarty się skończyły!

Sytuacja w Hotelu zmienia się z minuty na minutę. Pojawienie się Bartka i Julii wywróciło do góry nogami dotychczasowe relacje. Dominika w końcu ma szansę spełnić swoje marzenie i zbudować związek z Bartkiem. Ich wspólna przyszłość wydaje się być przesądzona.  

Odejście Kamila zburzyło spokój i równowagę Ani. Ich wspólne plany na pokonanie reszty uczestników i dojście do finału odeszły w zapomnienie. Ania musi od nowa zacząć grę. Swoje zainteresowanie kieruje w stronę Adama. Podczas niewinnego opalania przy basenie wkracza do akcji. Podczas luźnej rozmowy z Adamem postanawia zbadać grunt. Jakie efekty przyniesie ta niezobowiązująca pogawędka?

Julia także nie traci czasu. Od razu po wejściu do Hotelu robi szybki rekonesans. Okazuje się, że od jej odejścia sporo się zmieniło, co, niestety, mocno komplikuje jej plany. Wspólna randka z Łukaszem okazuje się dla niej światełkiem w tunelu. Julia obiera nowy cel. Czy Łukasz, który jest w parze z Sonią, mimo swojej deklaracji pozostania z nią? A może zmieni zdanie? Jak postąpi Julia? Będzie miała w głowie plan awaryjny? Czy Sonia zawalczy o Łukasza?

Fot. ma charakter poglądowy, źródło mat. prasowe TVN

WieleLiter.pl