Dowcip na niedzielny poranek (tylko dla dorosłych)

Pewna grupa wybrała się na szkolenie z nocnej wspinaczki w górach. Zebrali się w okolicy Morskiego Oka i w pewnym momencie szef ekipy wyciągnął flaszkę i zaproponował, żeby wypili po jednym kielonku. Wszystko po to, aby im się ta ściana (generalnie pionowa) troszeczkę położyła. Tak też uczynili.

Ponieważ metoda ta zaczęła „funkcjonować”, panowie wyciągali kolejne butelki i kładli tę ścianę jeszcze bardziej. Skończyło się po paru godzinach, gdy wszyscy byli pijani.

Rano obudzili się na ogromnym kacu. Po chwili okazało się, że nie mogą znaleźć organizatora tego nocnego wspinania. Nie mogli go zlokalizować, więc ktoś poszedł do schroniska przy Morskim Oku i wezwał GOPR.

I teraz jak wygląda relacja goprowców: „Jedziemy autem, wyjeżdżamy zza zakrętu, a przed nami czołga się facet na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną…”

Warto wiedzieć:

Pamiętajcie, że śmiech to zdrowie! Badania naukowe potwierdzają, że śmiech powoduje lepsze naszego dotlenienie organizmu, redukuje stres i napięcie, rozluźnia a tym samym przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego. Życzymy Wam dobrego dnia i mnóstwa śmiechu! Fot. główna ma charakter poglądowy.

ZOBACZ TAKŻE:

Kultowy kawał na po ranek dla dorosłych)

WieleLiter.pl