W przyszły piątek będzie można wygrać aż 155 milionów złotych!

W ostatnim październikowym losowaniu Eurojackpot w żadnym z krajów w których dostępna jest gra nie padła główna wygrana. Oznacza to, że w kolejny piątek do wygrania będzie 155 000 000 złotych.

A oto wylosowane 30 października liczby w Eurojackpot: 11, 19, 24, 33, 39 oraz 1, 4. 

We wczorajszym losowaniu gracze z Polski łącznie trafili ponad 32,5 tysiąca wygranych niższych stopni. Tabela wygranych dostępna jest tutaj.   

10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie przekazano na ten cel już ponad 20 mln złotych. Aby go wesprzeć, można zagrać na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

Rekordowa polska wygrana – ponad 190 milionów złotych

W zeszłym roku padła rekordowa polska wygrana. Gracz przyznał wówczas, że ufa swojemu szczęściu do gier, choć kiedy trzymał w ręku kupon wart ponad 193 milionów złotych nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Sprawdzał swoje liczby kilka razy w internecie, aby się upewnić. Pytany o sposób gry wspomniał, że najczęściej grywa na chybił trafił. W dniu losowania poczuł jednak impuls, dzięki któremu wszedł do punktu LOTTO i sam wytypował szczęśliwe liczby.  Więcej informacji znajdziecie tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

Kumulacja w Eurojackpot rozbita. W Polsce też padła OGROMNA wygrana

Fot. główna ma charakter poglądowy. Źródło mat. prasowe

WieleLiter.pl