Hotel Paradise 2 – cisza po burzy! (zapowiedź odcinka 25)

Krystian i Robert dostaną jeszcze jedną szansę. Ale tylko jeden z nich będzie mógł wrócić do Rajskiego Hotelu i kontynuować miłosną grę. Do którego z nich los uśmiechnie się po raz drugi? Ich być, albo nie być w programie leży w rękach nowej uczestniczki. Zanim dokona ostatecznego wyboru, porządnie ich przetestuje. Który z panów zrobi na niej większe wrażenie?

Wydaje się, że ostania Puszka Pandory i Rajskie Rozdanie oczyściły atmosferę w Hotelu, ostudziły emocje i wyprostowały niektóre sprawy. Oczywiście tylko pozornie. Związek Artura i Dominiki przechodzi kryzys. Para wyraźnie oddala się od siebie. Dominika czuje coraz większy dystans ze strony Artura. Czy rzeczywiście jej obawy są uzasadnione?

Kamil nie poddaje się i robi wszystko, aby znaleźć sposób na Julię. On mocno wierzy, że może im się udać, ona pogodziła się już z tym, że ich związek nie ma szans na przetrwanie. Kamil nieoczekiwanie prosi o pomoc Adama, którego jeszcze przed chwilą chciał pozbyć się z programu. Za jego namową postanawia zajrzeć w głąb siebie i znaleźć metodę na okiełznanie Julii. Jednak czy to trochę nie za późno?

Podczas niewinnej zabawy w karty, Artur i Julia zbliżają się do siebie. Kamil jest zazdrosny i postanawia działać. Czyżby szykowały się nowe przetasowania w parach? Jak grupa zareaguje na nową uczestniczkę i powrót jednego z chłopaków?

WieleLiter.pl