Gracz zdał się na los i wygrał 2 miliony złotych

Początek października był bardzo szczęśliwy dla graczy. Szczęście dopisało m.in. osobie, która w punkcie Lotto przy ul. Zagórskiej 57 w Kielcach, trafiła równe 2 000 000 złotych w Super Szansie. A oto numer Super Szansy wylosowany 30 września 2020 r. o godz. 14: 2070947. 

Trafiona Super Szansa została zakupiona do gry Multi Multi. Gracz zdał się na los i wybrał metodę gry na chybił trafił. Przypomnijmy: w Super Szansę możemy zagrać kupując Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Ekstra Pensję lub Kaskadę. Należy dopłacić 2 złote do kuponu jednej z wyżej wymienionych gier, aby wziąć udział w losowaniu Super Szansy, które odbywa się w tym samym terminie co losowanie gry głównej. Co istotne, wygrać można już przy trafieniu ostatniej cyfry numeru Super Szansy, a w przypadku wszystkich siedmiu cyfr wygrana wynosi równe 2 000 000 złotych.

10 procent ze sprzedaży online produktów Lotto trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie przekazano na ten cel już prawie 18 mln zł. Aby go wesprzeć, można zagrać na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:

Niewiarygodnie szczęśliwy wtorek (29.09) dla grających! To właśnie w tym dniu padły aż cztery główne wygrane, w tym 500 000 złotych w lśniącym i błyszczącym Złotym Losie. Szczegóły znajdziecie w tekście poniżej.

“Wydrapali” ponad 620 milionów złotych

Fot. główna ma charakter poglądowy.

 

WieleLiter.pl