Rzepedź – po raz pierwszy padła tam taka wygrana

Miejscowość, położona na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczadów – Rzepedź w woj. podkarpackim – w minioną sobotę zyskała posiadacza głównej wygranej w Ekstra Pensji. Szczęśliwiec będzie otrzymywał 5 000 złotych wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat. Zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Osiedle 2 w Rzepedzi. A oto liczby wylosowane 19 września w Ekstra Pensji: 20, 24, 27, 29, 33 i 3. 

Co ciekawe, jest to pierwsza trafiona główna wygrana w grach LOTTO w tej miejscowości, a zarazem czwarta Ekstra Pensja, która padła we wrześniu. Dodajmy, że gracz wybrał metodę gry chybił trafił. 

To jednak nie koniec dobrych wiadomości: 18 września szczęście uśmiechnęło się także do gracza Multi Multi, który zawarł zakład w kolekturze LOTTO przy ul. Pocztowej 1 w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki grze z Plusem, zwiększeniu stawki x5 oraz gry podczas promocji zwiększającej wygrane o 50% za 8 z 8 liczb gracz wygrał aż 975 000 złotych. Ten kupon został zawarty również metodą chybił trafił.

W Lotto jest też do wygrania 3 000 000 złotych, a w Lotto Plus gwarantowany 1 000 000 złotych. Losowania obu gier odbędą się we wtorek o godz. 21:50 na antenie TVP3, Facebooku, kanale Youtube i lotto.pl  10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Łącznie przekazano na ten cel już ponad 17 mln złotych. Aby go wesprzeć, można zagrać na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. 

ZOBACZ TAKŻE:

Wygrał górę pieniędzy – 96 milionów złotych! Totalizator Sportowy podaje więcej szczegółów

 

WieleLiter.pl