Zakatował gołębia na śmierć. Zrobił to z zemsty

Operator krakowskiego monitoringu zauważył na monitorze jak starszy mężczyzna trzyma w rękach gołębia, uderza ręką w jego głowę, a następnie ciska nim wielokrotnie o chodnik. Jakby tego było mało, na koniec kopie go z całej siły na torowisko, po czym odchodzi w nieznanym kierunku.

Reklama

Jak poinformowali strażnicy miejscy z Krakowa, dzięki operatorowi monitoringu strażnicy miejscy ujęli zwyrodnialca, który w bestialski sposób znęcał się nad nad gołębiem, doprowadzając ostatecznie do jego śmierci.  Do zdarzenia doszło na przystanku tramwajowym przy ul. Pawiej. Operator zauważył na monitorze, jak starszy mężczyzna trzyma w rękach gołębia, uderza ręką w jego głowę, a następnie ciska nim wielokrotnie o chodnik. Jakby tego było mało, na koniec kopie go z całej siły na torowisko, po czym odchodzi w nieznanym kierunku.

Informacja o zdarzeniu i rysopis sprawcy zostały przekazane patrolom. Po pewnym czasie strażnicy, którzy znajdowali się przy ulicy Miodowej zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał podanemu rysopisowi. Podeszli do niego i zapytali o zdarzenie z gołębiem. Ten od razu przyznał się do uśmiercenia zwierzęcia, twierdząc, że zrobił to z zemsty, ponieważ… kiedyś inny gołąb ubrudził mu ubranie – relacjonują strażnicy miejscy z Krakowa. 

W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa wezwano na miejsce policję, która przejęła dalsze czynności w tej bulwersującej sprawie. Zgodnie z kodeksem karnym, za niehumanitarne traktowanie zwierząt, krzywdzenie i znęcanie się nad nimi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zabił psa siekierą, bo “nie chciał się nim zajmować”

Udusił, a później zawiesił na drzewie. “To była egzekucja” (drastyczne video)

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *