Gra, która wciąga niemal tak jak wędrówka po górskich szlakach

Poznaj najpiękniejsze zakątki polskich Tatr i Zakopanego. Zdobywaj górskie szczyty, wędruj po leśnych szlakach i zostań strażnikiem tatrzańskiej przyrody! Sadź drzewa, pobieraj opłaty z posiadanych pól. Wymieniaj się z innymi graczami i czekaj na kolejne okazje na aukcjach. Jest wiele sposobów, aby wygrać! Bądź strażnikiem przyrody i idź własną drogą! 

Reklama

Przemierzaj górskie szlaki z MONOPOLY Tatry i Zakopane! Przed tobą prawdziwe wyzwanie – aż 275 kilometrów wędrówki!
Najciekawsze miejsca w Tatrach Zachodnich i Wysokich są od teraz na wyciągnięcie ręki. I to dosłownie! Z MONOPOLY Tatry i Zakopane wyruszysz na górskie szlaki, zakochasz się w tatrzańskiej przyrodzie i poznasz zasady, dzięki którym ochronisz przyrodę. Niezliczone trasy o różnych stopniach trudności to gratka zarówno dla zaprawionych taterników, jak i dla początkujących wędrowców. Tylko od ciebie zależy, którą drogę wybierzesz!

Niezapomniane górskie szczyty, malownicze doliny i niebezpieczne przełęcze – dzika przyroda zachwyca, ale potrzebuje też ochrony. Wybierz się na długi spacer piękną Doliną Kościeliską, zdobądź szczyt Kasprowego Wierchu, wejdź na Giewont i wędruj szlakiem do Morskiego Oka.

Pomóż ratować zachwycające piękno gór i dbaj o środowisko. Każda twoja decyzja ma wpływ na otoczenie, dlatego nie dokarmiaj zwierząt, zachowaj ciszę i zbieraj znalezione na szlaku śmieci. Chroń tatrzańską przyrodę i ucz się o regułach panujących na szlakach wraz z całą rodziną. Od teraz wszystko jest w twoich rękach! Tatry i Zakopane to wymarzone miejsce na urlop, które możesz odwiedzić w domowym zaciszu razem z MONOPOLY! Weź mapę, wygodne buty i wyrusz na górskie szlaki!

–Dzięki MONOPOLY Tatry i Zakopane możemy pokazać jak chronić unikatową tatrzańską przyrodę. To piękna, edukacyjna gra, która potrafi wciągnąć niemal tak jak wędrówka po górskich szlakach. Gratka dla wszystkich wędrowców, odkrywców i miłośników gór – podkreśla Szymon Ziobrowski, dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Tatry to unikatowy na skalę kraju obszar o charakterze wysokogórskim. Tatrzański Park Narodowy od lat dba o to, aby walory tego wyjątkowego regionu mogły istnieć w formie jak najmniej zmienionej przez człowieka. Środki ze sprzedaży gry za pośrednictwem strony i punktów stacjonarnych w 2019 roku zostały przekazane na zakup sadzonek w roku 2020. 

ZOBACZ TAKŻE:

Gitara Phoebe czy pizza Joey’a?

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *