Katarzyna Bosacka wraca do telewizji!

– Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym. Przez przeszło dwadzieścia lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją – żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową  i przy niej pozostanę  – podkreśla dziennikarka.

Reklama

W marcu na antenie TTV nowość z Katarzyną Bosacką w roli prowadzącej. „DeFacto Bosacka” będzie programem o charakterze poradnikowym, którego formuła porusza zagadnienia związane między innymi z ekologią, higieną, zdrowym odżywianiem oraz funkcjonowaniem w stylu „zero waste”.

– Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym – komentuje Katarzyna Bosacka. – Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją – żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową  i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia – dodaje.

– Rozszerzamy portfolio programowe TTV, a obecność Katarzyny Bosackiej w wiosennej ramówce kanału to dla nas możliwość, by wzmocnić ofertę poradnikową stacji – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Katarzyna Bosacka z branżą medialną związana jest od lat. W jej dorobku znajdują się nie tylko programy telewizyjne, które prowadziła na antenie TVN Style spod jej pióra wyszło również 10 książek o tematyce edukacyjną. 

Polska drugim krajem, które odważył się na taki program

Fot. TVN/R. Korybut, źródło mat. prasowe

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *