Udusił, a później zawiesił na drzewie. “To była egzekucja” (drastyczne video)

Jakiś potwór zabił niewinnego psa. Oprawca udusił zwierzę za pomocą dwóch opasek uciskowych, a jego ciało zawiesił na drzewie za pomocą przytwierdzonego do opasek odblaskowego cienkiego sznurka na kształt sznurowadła – informuje Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE. Uwaga, video nieodpowiednie dla osób wrażliwych (film z ograniczeniami wiekowymi).

Sekcja zwłok wykaże czy zwierzę żyło w momencie zawiśnięcia na drzewie, czy też zostało zabite przed powieszeniem. To szczególne okrucieństwo miało miejsce w Lublinie przy zbiegu ulic Świętochowskiego, Żeglarskiej i Powojowej.

– Ofiara bestialstwa to młody niekastrowany samiec, lśniąca sierść. Można się w nim dopatrzeć cech posokowca. Zbieramy na nagrodę za wskazanie sprawcy! – apeluje Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.

Szczegóły zbiórki znajdziecie na stronie ratujemyzwierzaki.pl/egzekucja. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Uwaga, video nieodpowiednie dla osób wrażliwych (film z ograniczeniami wiekowymi). Zdjęcie główne ma charakter poglądowy.

Okaleczyli i wyrzucili, żeby skonał

1 komentarzy dla tekstu: “Udusił, a później zawiesił na drzewie. “To była egzekucja” (drastyczne video)”

  1. Trzeba go złapać już teraz I ukarać. Za chwilę może porwać jakieś dziecko I to samo zrobić. To psychopata, którego trzeba odizolować od społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *