Porzucony przez kobietę, postanowił się zemścić. Skończyło się to ucieczką po balkonach

26-letni mężczyzna z Warszawy w odwecie za to, że został porzucony przez swoją 18-letnią partnerkę, wybił szybę w oknie mieszkania jej babci. Na tym jednak sprawa się nie skończyła. Gdy nieszczęśliwca odwiedziła policja, ten próbował uciekać …. po balkonach. Szybko jednak stwierdził, że nie da rady zejść z takiej wysokości. Z pomocą przyszli mu funkcjonariusze i strażacy.

Reklama

Jak ustalili warszawscy policjanci, mieszkaniec jednego z ursynowskich osiedli w wyniku nieporozumienia rozstał się,ze swoją kobietą. Tego samego dnia poinformował ją, że nie zamierza tak zostawić sprawy i uprzykrzy jej życie. Pierwsze co zrobił, to pojechał w okolice mieszkania babci byłej partnerki i wybił szybę w jej mieszkaniu, powodując straty w wysokości 600 złotych. Pokrzywdzona powiadomiła o przestępstwie policjantów. Ci postanowili odwiedzić podejrzanego w jego mieszkaniu.

– Mężczyzna na widok funkcjonariuszy wyszedł na balkon na czwartym piętrze i przeskoczył na balustradę sąsiadów, próbując uciec. Szybko się jednak zorientował, że to rozwiązanie było bardzo niebezpieczne i zrezygnował. Strach jednak uniemożliwił mu powrót do swojego mieszkania i bezpieczne zejście. Poprosił, więc policjantów o pomoc. Funkcjonariusze wezwali strażaków pożarnych ze specjalistycznym wysięgnikiem, dzięki któremu udało się uratować nieszczęśliwca – informuje asp. szt. Robert Koniuszy z warszawskiej policji.

Skruszony mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz czekają go zarzuty, za które sąd może go skazać nawet na 5 lat więzienia.

Nietypowe grzybobranie. Mieli przy sobie kominiarki i sekatory

Fot., źródło policja.gov.pl

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *