Nowy rekord wysokości wygranej

Wyjątkowy prezent na święta sprawiła sobie osoba, która zagrała w Lotto z Plusem w punkcie przy ulicy Górnej 3 w Ożarowie w woj. świętokrzyskim. Dzięki dołożonym dwóm złotych do tego zakładu wygrała równe dwa miliony złotych, czyli główną wygraną w Super Szansie. Oto szczęśliwy numer wylosowany 21 grudnia o godzinie 21:40: 7 2 1 0 2 9 0.

Reklama

To nie koniec dobrych wiadomości dla graczy LOTTO. Odnotowano także nowy rekord wysokości wygranej w Mini Lotto. Od soboty wynosi on aż 378 975,00 złotych. Szczęśliwy kupon został zawarty w kolekturze LOTTO przy ul. Przeładunkowej 2 w Żarach w woj. lubuskim. Oto wylosowane liczby 21 grudnia w Mini Lotto: 3, 8, 12, 20, 39.

W zeszłą środę padła czwarta grudniowa główna wygrana w Ekstra Pensji (5 tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat). Tym razem na listę miejscowości, w których odnotowano taką wygraną trafiła Żarska Wieś w woj. dolnośląskim. Szczęście graczowi przyniósł punkt LOTTO przy ul. Żarska Wieś 2c, w którym kupił zakład Ekstra Pensji na chybił trafił.

Gra o miliony toczy się każdego dnia. W kolejnym losowaniu Lotto do wygrania będzie nawet 14 milionów złotych, a w Lotto Plus gwarantowany milion złotych. Najbliższe losowania obu gier odbędą się już we wtorek (24 grudnia) o godzinie 21:40.

Zainwestował złoty pięćdziesiąt i wygrał prawie 380 tysięcy

Właściciel kuponu wartego ponad 193 milionów złotych odebrał rekordową wygraną

Fot. ma charakter poglądowy, źródło lotto.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *