Finał drugiej edycji programu Big Brother już dziś (video)

Trzynaście tygodni pełnych emocji i namiętności pod czujnym okiem siedemdziesięciu czterech kamer. Internauci mogli śledzić każdy ich krok przez 1500 godzin relacji na żywo. Jak wyglądało wspólne życie 20 mieszkańców Domu Wielkiego Brata? Kto zyskał sobie sympatię widzów?

Reklama

Byli całkowicie odcięci od świata, od internetu i pod obserwacją przez prawie 24 godziny na dobę. W tym czasie mierzyli się ze sobą i swoimi emocjami, a Wielki Brat przygotował dla nich wiele wymagających zadań i wystawił ich na trudne próby. W domu pojawili się goście, m.in. aktor Tomasz Karolak, restauratorka Magda Gessler, stylistka Maja Sablewska i wróżbita Maciej. Aby wygrać, musieli zdobyć sympatię nie tylko domowników, ale także, o ile nie przede wszystkim, widzów.

Po licznych perypetiach oraz zmianie składu ekipy z 20 osób, które w sumie wzięły udział w tej edycji programu, pozostało troje najwytrwalszych.  W finale o wygraną powalczą Martyna Lewandowska, Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko. O tym kto wygra drugą edycję programu Big Brother widzowie zdecydują już w dziś (15 grudnia). Początek programu o godzinie 20.

Zwycięzca opuści Dom Wielkiego Brata jako ostatni. Przywitają go prowadzący: Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, rodzina i przyjaciele oraz zgromadzona w studiu publiczność

Tymczasem obejrzycie video z wybranymi fragmentami z trzynastu tygodni emisji. 

Fot., źródło mat. prasowe TVN

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *