Policja “zgarnęła” go wprost z wesela

Na przyjęciu weselnym w Kaczorach w województwie wielkopolskim policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Pilska policja zapewnia, że akcja była dyskretna, a poszukiwany został wyprowadzony z przyjęcia weselnego w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i nie przestraszyć gości.

Reklama

Policjant z Wyrzyska w czasie wolnym ustalił, że na przyjęciu weselnym w Kaczorach będzie przebywał 49-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy jest poszukiwany dwoma listami gończymi za wcześniej popełnione przestępstwa. Kiedy funkcjonariusz doprecyzował szczegóły i potwierdził, że faktycznie poszukiwany jest obecny na przyjęciu, wspólnie z policjantami z Ujścia przystąpili do działania.

–  Przed godziną 22 na salę, gdzie trwała impreza, dyskretnie weszło kilku funkcjonariuszy i wyprowadzili oni poszukiwanego, w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i nie przestraszyć gości. 49-letni mężczyzna był spokojny. Obecnie nie ma on stałego miejsca zamieszkania. Teraz za więziennymi kratami spędzi kilka najbliższych lat –  podsumowuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik pilskiej policji. 

ZOBACZ TAKŻE:

Przychodzi poszukiwany na policję…

Fot. główne ma charakter poglądowy. Źródło policja.gov.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *