Stulatka już teraz zaprasza na kolejne urodziny

Helena Grabowska z Broku w województwie mazowieckim w sierpniu skończyła 100 lat. Ten zacny jubileusz był okazją do wspomnień i rozmów o życiu stulatki, która nadal cieszy się dobrym zdrowiem, pogodą ducha, otoczona troskliwą opieką syna i jego żony. Gości, którzy odwiedzili ją z okazji urodzin pożegnała słowami: “Do zobaczenia za rok”.

Reklama

Pani Helena setne urodziny obchodziła 7 sierpnia. W tym wyjątkowym dniu do dostojnej Jubilatki, przybyli liczni oficjele miejscy i wojewódzcy. Z tej jakże doniosłej okazji trzymała listy gratulacyjne, kwiaty i serdeczne życzenia dobrego zdrowia i radości na kolejne dni, miesiące i lata, a także świadczenia pieniężne.

Burmistrz gminy zwracając się do szanownej Jubilatki powiedział, że setne urodziny to piękna, skłaniająca do refleksji i zadumy rocznica. W tej niecodziennej uroczystości obecna była najbliższa rodzina, synowie z żonami i wnuczka, którzy wspólnie z Jubilatką zdmuchnęli z urodzinowego tortu „magiczne 100 lat” i wszyscy zaśpiewali gromkie 200 lat.

Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć, przy słodkim poczęstunku, był czas na wspomnienia i rozmowę o życiu 100 latki, która cieszy się dobrym zdrowiem, pogodą ducha i otoczona jest troskliwą opieką syna Tadeusza i jego żony Agnieszki. Jubilatka ma 3 dzieci – dwóch synów i córkę. Doczekała się 7 wnuków i 8 prawnuków. Wszystkim obecnym pani Helena podziękowała i zaprosiła słowami “Do zobaczenia za rok”. 

Redakcja WieleLiter.pl przyłącza się do życzeń dalszych lat życia w spokoju, zdrowiu i miłości osób najbliższych. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie brok.pl.

Z tym miastem jest związana już od stu lat

Fot., źródło brok.pl

Reklama

1 komentarzy dla tekstu: “Stulatka już teraz zaprasza na kolejne urodziny”

  1. Tej delegacji z ZUSu bym się jednak obawiał. Mam nadzieję ze nie piła od nich żadnego wina albo szampana i nie jadła cukierków ktore dawali :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *