Fraszki do śmiechu i refleksji

–  Koniec pisania do szuflady – postanowiła Kamila Kaczmarczyk. Pojawił się pomysł, teraz pora na realizację. Celem projektu jest wydanie tomiku fraszek! Aż i po prostu. Ponad 100 krótkich myśli i zabawnych komentarzy do rzeczywistości! Autorka ma nadzieję, że zgodzicie się być częścią tego przedsięwzięcia!

Reklama

–  Piszę o życiu, relacjach, polityce i przywarach. Wybuchowa mieszanka tego, co w świecie obserwuję. Odrobina uszczypliwości, arogancji i dobrego humoru – ot, fraszki polecają się do głębszych refleksji! Ten, kto zna mnie osobiście wie, że cięty język i poczucie humoru to mój sposób na życie. To po prostu ja! –  wyjaśnia pani Kamila.

O sobie mówi, że jest niepoprawną marzycielką i do tego optymistką. I wizjonerką.

Dlatego kieruję do was swoje prośby i błagania.Takie trochę #kuppanksiążkę. W wolne wieczory bloguję. Za dnia zaś jawię się jako oddana matka i żona – wyjaśnia. – Jako kobieta dużo wydaję. Ale to WYDAJĘ, o które teraz chodzi jest dla mnie ważne. Spełniam swoje marzenie. Realizuję życiowy projekt. Ty również możesz być jego częścią. Mam nadzieję, że korzyść będzie obopólna a zabawa przednia!

Z szuflady wyciągnęła zatem ponad 100 fraszek. Jest już wydawnictwo, są już poważne rozmowy, propozycja umowy i pomysł! W tym miejscu autorka chce wspomnieć o towarzyszce tej przygody, a ilustratorce tomiku – Elżbiecie Chwistek. Pozostaje jedno – fundusze!

–  Akcja polega na tym, że wchodzisz ze mną w pewien układ. Wybierasz pakiet, który Cię interesuje, wpłacasz zadeklarowaną sumę i razem czekamy, aż uzbiera się cała kwota. Jeśli tak będzie, to tomik poezji zostanie wydany. Miło, jeżeli zgodzisz się wesprzeć projekt dobrym słowem!  – podkreśla.

Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na wydanie tomiku. Szczegóły jak wesprzeć projekt znajdziecie na polakpotrafi.pl  Informacje znajdziecie też na blogu poetyczna.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *