Świętowanie na pTAK! Zamiast kwiatów, pomóż dzikim ptakom

Ślub oraz każde inne rodzinne świętowanie może być świętem Pliszek, Świergotków, Wilg, Orłów i Bocianów. Poproście Waszych gości, aby zamiast obdarowywać Was kwiatami pomogli ptakom!  Nawet piękne tulipany i róże zwiędną, a ptaki swoim śpiewem i krasą cieszą nas cały rok. Warto być na pTAK! i podzielić się swoim szczęściem z Mazurkami i Sikorkami – zachęcają członkowie Stowarzyszenia Ptaki Polskie.

Reklama

Jak to zrobić?

Przed Tobą ważne wydarzenie? Bierzesz ślub? Masz urodziny? Powiedz Twoim gościom, że jeśli planują obdarować Cię kwiatami, bardziej ucieszy Cię datek przekazany na ptaki. Przygotuj słoik lub puszkę, do której Twoi goście będą mogli wrzucać pieniądze, które wydaliby na kwiaty.

Po wydarzeniu zebraną kwotę prześlij na konto Ptaków Polskich z dopiskiem „Świętowanie na pTAK!” oraz koniecznie prześlij nam zdjęcia z Twojego wydarzenia, a my opublikujemy je na naszym profilu na FB @jestem na pTAK! oraz na naszej stronie internetowej www.jestemnapTAK.pl. Twoja darowizna zostanie przekazana na ochronę mokradeł – domów Czajek, Błotniaków i Orlików Grubodziobych, wieszanie budek lęgowych, tworzenie Ogrodów na pTAK! – miejsc przyjaznych Sikorkom, Wilgom, Rudzikom – podkreślają członkowie Stowarzyszenia Ptaki Polskie.

Po wydarzeniu zebraną kwotę z dopiskiem „Świętowanie na pTAK!” należy przelać na poniższy numer rachunku bankowego:
SBR Bank 41 8769 0002 0000 6565 2000 0080
Ptaki Polskie ul. Dolistowska 21 19-110 Goniądz

Warto też udokumentować świętowanie i pochwalić się zdjęciami. Zostaną one opublikowane na profilu jestem na pTAK! oraz na jestemnapTAK.pl. Fotografie należy przesłać na adres mailowy justyna.rozanska@ptakipolskie.pl,

Fot. Perkoz rdzawoszyi, Cezary Korkosz

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *