Apka dla osób, które chcą przewietrzyć swoją szafę z ubraniami

Miłość do mody i troska o dobro planety mogą iść w parze. Jednym ze sposobów na to może być dawanie drugiego życia ubraniom. Korzystanie z odzieży używanej to przepis na zmniejszenie ilości odpadów, oczyszczenie przestrzeni wokół siebie i zbudowanie naprawdę wyjątkowej garderoby.

Reklama

Less_ to nowa polska aplikacja, która odpowiada na potrzeby proekologicznych konsumentów. Pozwala ona sprzedawać i kupować używane ubrania i pomaga zbudować stylową garderobę w duchu minimalizmu. Dzięki niej uporządkujecie przestrzeń wokół siebie, a niepotrzebne ubrania sprzedacie w aplikacji.

Tym samym pomaga żyć zgodnie z zasadą less waste, którą coraz częściej kierują się Polacy. Aplikacja, której założycielem jest Mateusz Oleksiuk pozwala na odsprzedaż i zakup używanych ubrań. Posiada ona również niespotykany dotąd w żadnej innej aplikacji moduł społecznościowy – użytkownik, aby być bardziej świadomym posiadanych przez siebie ubrań, może dodawać je do wirtualnej szafy. Każdy nowy zakup wyświetla się na tablicy znajomym użytkownika, którzy mogą wchodzić z nim w interakcję.

Dając ubraniom drugie życie, wysyłacie ważny komunikat: jestem po stronie środowiska. Dzięki takim wyborom zmniejsza się ilość odpadów tekstylnych. Wybierając ubrania bezpośrednio od właścicieli nie tylko wspieracie kulturę recyklingu, ale także płacicie mniej za modowe perełki. 

Aplikacji Less_, w ciągu pierwszych trzech dni od jej premiery, zaufało 14 tys. użytkowników, dzięki czemu została numerem 1 w rankingu App Store, w kategorii “shopping”. Less_ wsparło także wielu influencerów takich, jak: Ola Nowak, Weronika Sowa, Agnieszka Stachurska, Radek Pestka, Karolina Wójcik czy Maria Jeleniewska. 

Aplikacja jest dostępna w AppStore i sklepie Google Play za darmo.

Podziel się rzeczami ze swoimi sąsiadami. To proste!

Fot. główne ma charakter poglądowy. Źródło informacje prasowe

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *