Święto wszystkich wegan!

Już dziś (24 marca) do Warszawy zawita Wege Festiwal, tym razem w wersji stuprocentowo wegańskiej. Na uczestników czekać będzie wegańska uczta, potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza okazja, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną kuchnią roślinną.

Reklama

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, które odbywają się w różnych miastach Polski. Jak podkreślają organizatorzy, jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

A już  dziś w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się święto wszystkich wegan! Na kilkudziesięciu stoiskach będzie dostępne wegańskie jedzenie z całej Polski. Planowane są także pokazy i wykłady związane z roślinną dietą i stylem życia, o które zadba Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! we współpracy z polskimi i zagranicznymi prelegentami. Bilety wstępu kosztują 7 złotych.

Program:

g. 12.15-12.55 Przemówienie Ambasadora Indii J.E. Pana Tsewanag Namgyal, pokaz tańca w wykonaniu Jinga Dixit oraz pokaz jogi w wykonaniu Kirti Gahlawat
g. 13- 14.30 Michał Płachciński Spindoctor TOP 10 roślinnych asów dietetycznych
g. 14.40-15.40 – Adam Kuncicki Weganizm w sportach sylwetkowych
g. 15.45 – 16.45 – Iwona Kibil – dietetyk Odchudzanie na diecie roślinnej
g. 17.00 – 18.15 Kirti Gahlawat “How switching to Ayurvedic food is beneficial for overall health and wellness” wykład po angielsku oraz pokaz Yoga Pranayama
g. 18.15 -19.00 wykład Dr. Dilbag Jindal “Food and Life as per Ayurveda”

ZOBACZ TAKŻE:

“Niemożliwy burger” jedzeniem przyszłości?

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *