Niewiele brakowało, aby doszło do tragedii! Dziecko ocalało tylko dzięki refleksowi kierowcy (video)

To nagranie dosłownie mrozi krew w żyłach! Niecierpliwość małego chłopca z Czeczenii, który jak najszybciej chciał pokonać jezdnię prawie kosztowała go prawie życie. Kierowca wykazał się nieprawdopodobnym wręcz refleksem lekko skręcając w ostatniej chwili, aby uniknąć zdarzenia. Minął chłopca dosłownie o kilka centymetrów.

Reklama

Na filmiku widać, że dziecko wprawdzie przewróciło się, ale szybko się podniosło i nie poniosło żadnych obrażeń. Skończyło się tylko na zabrudzonym ubraniu. Kierowca zawrócił i widać, że jest szczęśliwy, że ta groźna sytuacja skończyła się tak szczęśliwie. 

Wprawdzie zdarzenie miało miejsce za granicą, ale dzieci także w Polsce mogą “popisać” się podobną niefrasobliwością. Policja przy okazji różnych akcji przypomina, aby uczulać najmłodszych (i nie tylko), aby nigdy nie wbiegał czy to na jezdnię, czy też na przejście dla pieszych. Należy zawsze dokładnie rozejrzeć się i upewnić czy na drodze nie pojawi się jakiś pojazd. Konfrontacja z każdym rodzajem pojazdu dla pieszego może bowiem zakończyć się poważnymi urazami zdrowotnymi, a nawet tragicznie.

ZOBACZ TAKŻE:

Upadek, który najprawdopodobniej uratował mu życie (video)

Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *