Włamał się do piekarni i ukradł… trzy ciasta

Tłusty czwartek jest dniem, kiedy praktycznie każdy chętnie sięga po coś słodkiego. Podobne pobudki musiały kierować mężczyzną, który włamał się do piekarni i zabrał… trzy ciasta. – Chyba myślał, że kradzione nie tuczy – komentują policjanci z Sokółki. Przy 29-latku mundurowi znaleźli także zawiniątko z zawartością białego proszku. Okazało się, że nie jest to puder cukier.

Reklama

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę. Złodziej włamał się do sokólskiej piekarni przez okno, a kiedy był w środku połakomił się na trzy ciasta i 20 złotych w gotówce. Pracownicy piekarni dopiero rano zauważyli, że doszło do włamania. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady i nagranie monitoringu.

Na efekty pracy mundurowych nie trzeba było długo czekać – w środę koło 14 zatrzymali łakomego sokółczanina. w jego domu były jeszcze resztki ciasta. Przy 29-latku policjanci znaleźli zawiniątko z zawartością białego proszku. Po badaniu narkotesterem okazało się, że to nie jest cukier puder tylko amfetamina. O dalszych losach zatrzymanego sokółczanina będzie decydował prokurator i sąd.

ZOBACZ TAKŻE:

Właściciele spali, a złodziej buszował po domu, przebrał się w ubrania gospodarza i odjechał jego autem

Fot., źródło policja.gov.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *