Nie żyje brutalnie skatowany mężczyzna

Lekarzom nie udało się uratować 38-latka, który trafił do szpitala po tym jak 21- i 31-letni mężczyźni pobili go pałkami po całym ciele. Napastnicy trafili już do celi  i i zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Szokujący jest podany przez nich powód brutalnego pobicia – otóż ofiara jadąc samochodem ochlapała błotem pośniegowym jednego ze sprawców.

Reklama

O tej sprawie pisaliśmy na WieleLiter.pl we wtorek. Do zdarzenia doszło 27 stycznia po południu w jednej z miejscowości w gminie Krasnystaw.

– Śledczy ustalili, że najprawdopodobniej powodem pobicia miało być to, że 38-latek kilka minut wcześniej jadąc samochodem ochlapał błotem pośniegowym jednego z przyszłych napastników, który szedł ze swoją koleżanką. Mężczyzna wraz ze swoim kolegą pojechał pod dom pokrzywdzonego, gdzie doszło do pobicia. Napastnikom nie przeszkadzało to, że brutalnie bili 38-latka na oczach innych osób. Mężczyźni zadali mu liczne ciosy pałkami po całym ciele. Po zdarzeniu pokrzywdzony trafił do szpitala z licznymi obrażeniami – relacjonował Piotr Wasilewski, oficer prasowy krasnostawskiej policji.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali napastników. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Zostali także doprowadzeni do prokuratury. W środę Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Pomimo starań lekarzy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

ZOBACZ TAKŻE:

Uciekając z miejsca kolizji, poprosiła o pomoc policjantów

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *