Oficjalnie był to zakład fryzjerski. Na zapleczu narkotyki i nielegalne maszyny do gier

Policjanci z Piaseczna “odwiedzili” jeden z zakładów fryzjerskich na terenie gminy Lesznowola. Nie chodziło jednak o kontrolę jakości oferowanych usług. Zainteresowanie mundurowych wzbudziło zaplecze, do którego z salonu prowadziło małe niepozorne wejście. To tam, jak wynika z policyjnych ustaleń, była prowadzona “właściwa” działalność.

Reklama

W kilku pomieszczeniach umieszczono różnego rodzaju maszyny do gier losowych. Ponadto przy znajdujących się tam dwóch mężczyznach oraz w pomieszczeniach zabezpieczono łącznie niemal 27 gramów haszyszu oraz 1,5 grama marihuany. 

Zatrzymani na miejscu 28 i 55-letni obywatele Wietnamu, podejrzewani o prowadzenie tego nielegalnego salonu gier hazardowych, trafili już do policyjnej celi. Podczas szczegółowej kontroli policjanci znaleźli jeszcze różnego rodzaju dokumenty polskie i zagraniczne, w tym paszporty, prawa jazdy i karty pobytu nienależące do zatrzymanych. Sprawę przejęli i prowadzą obecnie funkcjonariusze z komisariatu policji w Lesznowoli. Maszyny do gier zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy urzędu celno-skarbowego.

ZOBACZ TAKŻE:

Koń wpadł do szamba. Na pomoc ruszyli strażacy (zdjęcia)

Fot., źródło policja.gov.pl

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *